PlayStation Plus Collection zapewnia graczom dostęp do wielu kultowych gier i nowych tytułów. Nowe produkcje są dostępne jako darmowe wersje próbne oraz w sprzedaży w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, jakie najnowsze premiery udostępniono w wersji próbnej dla użytkowników PlayStation Plus.

Horizon Forbidden West

Postapokaliptyczna Ameryka. Aloy poszukuje sposobu, by pokonać zagrożenie, które może zniszczyć resztkę ludzkości pozostałej przy życiu. Niedobitki ludzkości nękają potężne burze i plaga, a na domiar złego na granicach wciąż grasują maszyny. Świat czeka zupełna zagłada. Aloy szuka odpowiedzi na pytania o przyczyny zagrożeń i sposobu, by przywrócić równowagę. Aby wykonać swoją misję, musi zawiązywać nowe sojusze i odkryć dziedzictwo starożytnej przeszłości.

UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

Nathan Drake, poszukiwacz skarbów, powraca do świata złodziei. Jego brat, uznany wcześniej za zmarłego, prosi Drake’a o pomoc. Powrót brata i prośba o uratowanie jego życia to kolejna szansa na przygodę, której Nathan nie potrafi się oprzeć. Fabuła jest wciągająca, zwłaszcza dla fanów poprzednich odsłon przygód Drake’a. Czeka na nich wiele niebezpieczeństw i zwrotów akcji.

Śledź najnowsze premiery i wydarzenia ze świata gamingu na portalu https://gaming.komputronik.pl

Tiny Tina’s Wonderlands

Tiny Tina to nastolatka, która ma wybuchowy charakter i jest nieco niezrównoważona. Gracz wraz z nią trafia do świata fantasy, w którym ma uratować świat przed zniszczeniem przez Dragon Lorda. W czasie walki wykorzystywane są pociski, dwuręczne miecze i magiczne zaklęcia. Świat przemierzany przez Tiny Tinę rządzi się swoimi prawami, dlatego w walkach nie ma praktycznie żadnych zasad. Wsparciem dla bohaterki są robot Frette i kapitan Valentine.

Zapoznaj się z listą darmowych gier na PS4 i PS5: https://gaming.komputronik.pl/g/playstation-plus-gry-aktualnie-za-darmo-na-ps5-i-ps4/

Cyberpunk 2077

Polska produkcja CD Project to jedna z najgorętszych premier ostatnich miesięcy. Co prawda, tytuł wciąż boryka się z problemami natury technicznej, jednak ciekawa fabuła sprawia, że warto go wypróbować. W Cyberpunk 2077 gracz wciela się w najemnika i banitę o imieniu V. Jego celem jest znalezienie implantu, który zapewnia nieśmiertelność. Rozgrywka toczy się w Night City, którym rządzą ludzie ceniący sobie przepych, władzę i siłę. Tylko od gracza zależy, jak potoczą się losy V i jaką drogę obierze, by pokonać wrogów i osiągnąć swój cel.

WWE 2K22

Wrestling to kontrowersyjny sport, jednak grono jego fanów jest pokaźne. Miłośnicy walk tego typu należą również do środowiska graczy i to właśnie z myślą o nich powstało WWE 2K22. Gracz mierzy się z realistycznymi przeciwnikami z WWE Superstars i Legends, tworząc wyjątkowe show. Wygrywanie to nie punkty i nokauty. Gracz doskonale bawi się, zadając precyzyjne, mocne ciosy. Wszystkie chwyty są dozwolone, dlatego widowisko i dobra zabawa są gwarantowane. Wrestling w grze WWE 2K22 dobrze oddaje atmosferę realnych rozgrywek, dlatego produkcja jest jeszcze atrakcyjniejsza.

Farming Simulator 22

Materiał Partnera