Rynek laptopów poleasingowych — podobnie jak reszta sektora IT — rośnie w niezwykle szybkim tempie. Wpływ na to ma wiele czynników, choć oczywiście jednym z głównych jest opłacalność tego rodzaju sprzętu. Mając w perspektywie długofalowy rozwój firmy PRECIO.PL, postanowiliśmy otworzyć kolejny punkt oferujący laptopy poleasingowe w Łodzi.

Jak wspominaliśmy, istnieje wiele okoliczności, dzięki którym możemy obserwować tak dynamiczny rozwój branży. Poza tymi, które związane są z oferowanym sprzętem lub korzyściami finansowymi, istotny jest aktualny stan rynku. Problemy z produkcją podzespołów (zamknięte fabryki) bądź — w podobnej skali — z pozyskiwaniem materiałów niezbędnych do tej produkcji, przełożyły się bezpośrednio na wzrost cen. Nowe urządzenia stały się jeszcze mniej opłacalne. Laptopy poleasingowe marek takich jak Dell, czy Lenovo są wydajne, funkcjonalne, a przy tym znacznie tańsze. Przekona się o tym każdy, kto odwiedzi nasz nowy punkt w Łodzi — do którego gorąco zapraszamy.

laptopy poleasingowe łódź brukowa

PRECIO.PL otwiera nowy punkt z laptopami poleasingowymi w Łodzi

Jesteśmy dumni z tego, jak płynnie i dynamicznie rozwija się nasza firma. Kolejny punkt sprzedaży pozwoli nie tylko dotrzeć do jeszcze większego grona klientów, ale też umożliwi łatwiejszy dostęp do naszych produktów oraz usług — np. związanych z serwisowaniem laptopów poleasingowych.

Wybór Łodzi jest nieprzypadkowy. To wspaniałe miasto, gdzie prężnie działa wiele firm z sektora IT. Jako jeden z czołowych dystrybutorów sprzętu poleasingowego postanowiliśmy, że nie może nas tam zabraknąć. Nowy punkt to ta sama, najwyższa jakość obsługi, szeroka oferta oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Łodzi lub okolic i szukasz laptopów poleasingowych w dobrej cenie — odwiedź nasz nowy punkt. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz.

Jaki laptop poleasingowy wybrać?

To trudne pytanie, na które nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie, o ile nie zna się potrzeb użytkownika. Każdy z nas ma inne wymagania — jednemu użytkownikowi zależy na mobilności, inny stawia na duży ekran, a jeszcze inny musi mieć laptopa wyposażonego w nowoczesny proces o ogromnej wydajności.

Jeśli chodzi o nas, to możemy udzielić jednej, ważnej rady — dobieraj komputer pod siebie. Przeanalizuj swoje potrzeby, jaka funkcjonalność jest dla Ciebie niezbędna, a bez czego możesz się obejść. Określ dodatkowe opcje, jakie musi mieć Twój wymarzony laptop. Zastanów się, czy pracujesz z domu, czy oczekujesz mobilności i solidnej baterii. Dopiero wówczas powinieneś ruszyć na zakupy.

Na jedno pytanie możemy jednak odpowiedzieć już teraz, bez żadnego problemu. Szukasz wysokiej klasy laptopa o niesamowitym stosunku ceny do jakości? Musisz zatem wybrać sprzęt poleasingowy dostępny w PRECIO.PL!

laptopy poleasingowe łódź mickiewicza

Czy warto postawić na sprzęt poleasingowy?

Cóż, jeśli szukasz sprzętu o wysokich możliwościach, stylowym wyglądzie i dobrej cenie — tak, wówczas warto postawić na laptopy poleasingowe. Odwiedź nowy punkt PRECIO.PL w Łodzi, a nasza obsługa dokładnie wyjaśni Ci, dlaczego tak jest. Możesz też po prostu czytać dalej, bo zaraz wytłumaczymy, co sprawia, że zakup urządzeń poleasingowych to naprawdę dobry wybór.

Dawajcie znać co tam macie ciekawego w ofercie!

Dobre marki, biznesowe serie

To jeden z większych i — w naszej opinii — najważniejszych atutów sprzętu poleasingowego. Laptopy wybierane przez firmy do leasingu to konstrukcje renomowanych marek. Najczęściej mamy do czynienia z laptopami Dell, Lenovo lub HP. Każde z tych przedsiębiorstw cieszy się nieposzlakowaną opinią na całym świecie. To firmy, które uchodzą za jedne z najlepszych w całej branży sprzętu IT. Co za tym idzie, decydując się na laptopa poleasingowego, otrzymujesz sprzęt wysokiej jakości, pełen nowoczesnych rozwiązań, a także bardzo wydajny.

Trzeba też wspomnieć, że komputery poleasingowe pochodzą z serii biznesowych, a więc takich, które są projektowane i produkowane z myślą o pracy. Ten jeden szczegół zmienia naprawdę bardzo dużo. Po pierwsze, laptopy są wykonane z solidnych materiałów, bardzo często jest to aluminium, czy innego rodzaju metal. Jeśli producent decyduje się na wykorzystanie plastiku, wybiera plastik grubszy, znacznie bardziej odporny na ewentualne uszkodzenia. Możemy też liczyć na sporo udogodnień, czy dodatkowych funkcji. Serie biznesowe to najlepsze co może być i potwierdzi to ich każdy użytkownik. Teraz również Ty możesz się nim stać.

Laptopy poleasingowe w dobrym stanie

Przeważnie leasing sprzętu komputerowego trwa dwa lata. To niedługi czas, w którym laptopy są wykorzystywane w wielu wypadkach wyłącznie w biurze lub domu, bez ciągłego wożenia ich z miejsca na miejsce. Taka formuła użytkowania komputerów sprawia, że po zakończeniu leasingu są zwracane w dobrym stanie, będąc w stu procentach sprawnymi.

To jednak dla nas za mało. W PRECIO.PL dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali najwyższej klasy sprzęt w wyjątkowo dobrym stanie. Każdy komputer, zanim trafi do sprzedaży, jest szczegółowo sprawdzany przez naszych serwisantów. To jeden z ważniejszych punktów do zaliczenia na drodze do sprzedaży naszych urządzeń. Kupując laptopy poleasingowe w punkcie w Łodzi, Poznaniu lub online, masz pewność, że decydujesz się na sprzęt sprawdzony, w co najmniej dobrym stanie.

Poleasingowe laptopy DELL


ZOBACZ

Poleasingowe laptopy HP


ZOBACZ

Poleasingowy laptop LENOVO


ZOBACZ

Wydajny sprzęt, który posłuży Ci przez długie lata

Co jeszcze sprawia, że laptopy poleasingowe są tak chętnie wybierane? Odpowiedź jest prosta — ich konfiguracja. Z uwagi na biznesowy charakter są one wyposażone w bardzo wydajne podzespoły, które — nawet po dwóch, czy trzech latach — oferują niezwykle komfortową pracę. To ogromny atut, który jest nie do przecenienia. Warto o nim pamiętać, wybierając nowy komputer do realizacji zadań związanych z nauką, zabawą, czy pracą.

Kiedy mówimy o podzespołach mamy na myśli nie tylko procesor. Oczywiście jest on niezwykle istotny i stanowi serce każdego laptopa poleasingowego, jednak bez pozostałych elementów nie zda się na nic. Duża ilość pamięci RAM, czy szybki dysk SSD to kolejne części, jakie sprawiają, że sprzęt poleasingowy śmiało może stawać w szranki nawet z nowymi laptopami konsumenckimi. Jeśli więc chcesz mieć komputer efektywny, dobrze wyglądający, a przy tym stosunkowo tani — postaw na ofertę dostępną w PRECIO.PL.

Opłacalne laptopy, na które możesz liczyć

Niezależnie od tego, czy odwiedzisz nasz punkt w Łodzi, czy planujesz zakupy online, musisz wiedzieć, że celujesz w sprzęt niezwykle opłacalny. Ceny laptopów poleasingowych są znacząco niższe niż nowych urządzeń z segmentu konsumenckiego. Reasumując, otrzymujesz sprzęt biznesowy, niezwykle wydajny w naprawdę niskiej cenie. To świetny sposób na oszczędność, ale też furtka, jaka pozwoli Ci na regularną, stosunkowo częstą wymianę komputerów. Dobrze mieć to na względzie.

Nowy punkt w Łodzi, ta sama atrakcyjna oferta laptopów poleasingowych

Chyba już rozumiesz, dlaczego warto postawić na sprzęt poleasingowy. Odwiedź nasz nowy punkt w Łodzi lub skorzystaj ze sklepu online. Jeśli masz jakiekolwiek pytania — zadzwoń bądź napisz. Chętnie pomożemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Serdecznie zapraszamy.

Dawajcie znać co tam macie ciekawego w ofercie!