Laptopy poleasingowe sukcesywnie zdobywają coraz większy rynek. Biorąc pod uwagę ich atuty, nie powinno to dziwić, a jednak wciąż grono osób zastanawia się, czy używany komputer na pewno będzie dobrym wyborem. Tymczasem w zestawieniu z klasycznym laptopem konsumenckim, modele poleasingowe wygrywają niemal na każdym polu. Wszystko przez ich biznesowy rodowód.Projektując laptopy o stricte biznesowym przeznaczeniu, zwraca się uwagę na nieco inne aspekty niż przy komputerach konsumenckich. Rzecz jasna, część tego typu rozwiązań może okazać się dla nas nieprzydatna, ale gros z nich docenicie w trakcie codziennego korzystania. Właśnie to sprawia, że masa osób docenia laptopy poleasingowe i ich biznesowe korzenie.

Parametry laptopów poleasingowych

To ogromna siła opisywanego sprzętu. Jego podzespoły — procesor, pamięć RAM, dysk SSD — z reguły są znacznie wydajniejsze niż w przypadku laptopów konsumenckich w tej samej lub nawet wyższej cenie. Oczywiście to nie jest tak, że każdy komputer poleasingowy będzie nadawał się np. do obróbki grafiki, ale możecie być pewni, że zapewni Wam komfortową pracę o charakterze biurowym.Laptopy biznesowe nawet po kilku latach pozostają wydajne i wygodne w użytkowaniu, a to bardzo ważne kwestie. Docenią je wszystkie osoby, których praca wymaga ciągłego korzystania z komputera po kilkanaście godzin dziennie.

Poleasingowe laptopy DELL


ZOBACZ

DO 2000 ZŁ

Poleasingowe laptopy HP


ZOBACZ

DO 2000 ZŁ

Poleasingowy laptop LENOVO


ZOBACZ

DO 2000 ZŁ

Marka, wykonanie, czyli klasa, którą docenisz

To drugi atut, na jaki zwracamy uwagę nie tylko my, ale też nasi klienci, gdy już lepiej zaznajomią się z nabytymi laptopami. Topowe serie biznesowe to również topowe marki. Ta zasada sprawdza się doskonale. Wystarczy spojrzeć na nasz asortyment. Znajdziecie w nim laptopy poleasingowe Dell, Lenovo, HP. To czołówka, która — o ile chce pozostać na szczycie —  nie może sobie pozwolić na większe błędy. Zyskuje na tym klient, który może cieszyć się wysokiej klasy sprzętem.I tutaj przechodzimy do wykonania laptopów biznesowych. Wyższej jakości materiały, znacznie mniej plastiku, dokładne spasowanie elementów i ich dłuższa żywotność. Z drugiej strony mamy laptopy konsumenckie. W większości są one wykonywane w całości z plastiku, spasowanie elementów również nie należy do najlepszych — np. trzeszczące zawiasy, czy luźno osadzone klawisze.Warto też zwrócić uwagę na aspekt ekonomiczny. Laptopy poleasingowe z reguły są tańszą opcją niż nowe urządzenia. W najgorszym wypadku ich cena jest podobna, natomiast wówczas możemy liczyć na większą wydajność.Jeśli więc szukacie sprzętu, na jakim nie tylko świetnie się pracuje, ale który też zaskakuje jakością wykonania, powinniście postawić na laptopy poleasingowe. Urządzenia typowo konsumenckie to zupełnie inna półka.

Dbam o środowisko więc wybieram laptopy poleasingowe

Czas, aby spojrzeć na sprawę z innej perspektywy. Jako PRECIO.PL wzięliśmy udział w drugiej odsłonie akcji Zielony Kierunek. Jej cel to przede wszystkim promocja recyklingu, zwrócenie uwagi na problem elektrośmieci oraz edukacja ekologiczna. Idąc tym tropem, jasne staje się, że zakup nowego sprzętu to generowanie kolejnych elektrośmieci. Tymczasem, gdy zdecydujemy się na zakup laptopa poleasingowego — dajemy mu drugie życie, a przy okazji dbamy o środowisko.Tak naprawdę mamy przed sobą stosunkowo prostą decyzję do podjęcia. Jeżeli używany laptop poleasingowy jest lepiej wykonany, wydajniejszy oraz zapewnia maksymalnie komfortową pracę, to po co kupować droższy sprzęt konsumencki? Gdy dodatkowo weźmiemy pod uwagę kwestie ekologiczne — odpowiedź nasuwa się sama. Tak naprawdę mamy przed sobą stosunkowo prostą decyzję do podjęcia. Jeżeli używany laptop poleasingowy jest lepiej wykonany, wydajniejszy oraz zapewnia maksymalnie komfortową pracę, to po co kupować droższy sprzęt konsumencki? Gdy dodatkowo weźmiemy pod uwagę kwestie ekologiczne — odpowiedź nasuwa się sama.

Dawajcie znać co tam macie ciekawego w ofercie!

Pamiętaj też, że jeśli właśnie planujesz zakup laptopa, pomożemy Ci w wyborze. Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje ewentualne wątpliwości oraz zaproponujemy kilka dopasowanych modeli, które na pewno spełnią Twoje wymagania. Do naszej oferty trafia wyselekcjonowany sprzęt utrzymany w dobrym lub bardzo dobrym stanie, dlatego możesz być spokojny. Serdecznie zapraszamy.