Komputer towarzyszy nam niemal wszędzie. Aktualnie to podstawowe narzędzie w domu, szkole, czy biznesie. Oczywiście da się żyć bez elektroniki, mało tego, da się prowadzić firmę, nie korzystając z niej, ale gwarantujemy, że będzie to niezwykle uciążliwe. Jeśli więc nie jesteś mnichem, a hasło stay off the grid nie jest Twoim mottem — zapewne dysponujesz laptopem lub planujesz jego zakup. Dziś postaramy się wyjaśnić, dlaczego warto zwrócić uwagę na laptopy poleasingowe. Zapraszamy.

Drogo, drożej i co dalej?

Nie da się ukryć, że dobry moment na zakup nowych laptopów, czy części do nich minął. Mamy nadzieję, że sytuacja, ostatecznie zdoła się unormować, natomiast obecnie ceny sprzętu ciężko nazwać korzystnymi. Widać to zwłaszcza na przykładzie kart graficznych, które z miesiąca na miesiąc kosztują coraz więcej. Sporo modeli jest też niestety niedostępnych.

notebooki poleasingowe

Odpowiedzią na trwającą sytuację może być zakup laptopa poleasingowego. Jedno jest pewne — decydując się na takie rozwiązanie, możemy sporo zaoszczędzić, co przy aktualnej sytuacji gospodarczej jest atutem nie do przecenienia. Co więcej, komputery poleasingowe wyróżniają z reguły stosunkowo mocne parametry pozwalające na komfortową pracę — o tym jednak za chwilę. Teraz skupmy się na tym, czym w ogóle sprzęt poleasingowy jest, ponieważ nie wszyscy mają tego świadomość.

Laptopy poleasingowe — co to znaczy?

Leasing to niezwykle popularna wśród przedsiębiorców forma finansowania zakupów. Co rusz słyszymy o samochodach, które — kolokwialnie mówiąc — są brane w leasing. Podobnie wygląda sytuacja ze sprzętem elektronicznym. Dzięki temu leasingobiorca nie tylko może rozłożyć płatność w czasie, ale także sam sprzęt będzie regularnie wymieniany na nowy. Brzmi atrakcyjnie, prawda?

Jednak, co dzieje się z używanymi laptopami, które wracają do firm udzielających leasingu? Otóż są one odsprzedawane i właśnie wówczas trafiają m.in. do nas. To prosty system umożliwiający zakup dobrych komputerów w jeszcze lepszej cenie. Śmiało, można go określić, jako sytuację typu win-win.

Dawajcie znać co tam macie ciekawego w ofercie!

Czy warto inwestować w poleasingowe laptopy?

Tak, zdecydowanie warto. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że jest to rozwiązanie ze wszech miar korzystne. Przekonało się o tym mnóstwo przedsiębiorców, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Tutaj nasuwa się pytanie — dlaczego po prostu nie wziąć nowego sprzętu w leasing? Oczywiście można to zrobić, ale trzeba liczyć się nie tylko ze znacznie wyższą ceną, ale też umową leasingową, którą musimy związać się na określony czas. Dla niektórych nie stanowi to problemu, jednak spora grupa woli unikać tego rodzaju zobowiązań, a my doskonale ją rozumiemy. Sprawdźmy więc, dlaczego warto wybrać laptopy poleasingowe.

Laptopy renomowanych producentów

Większość laptopów poleasingowych pochodzi od renomowanych producentów. Dell, Lenovo, czy HP — oto marki przewijające się najczęściej wśród tego typu sprzętu. Mamy więc pewność, że otrzymujemy komputery zaprojektowane i zbudowane przez firmy cieszące się ogólnoświatową renomą. To zaleta, o jakiej warto pamiętać, zwłaszcza gdy nabywany laptop będzie nam służyć do celów biznesowych.

laptopy bydgoszcz

Wysoka jakość wykonania i wydajność na odpowiednim poziomie

Laptopy poleasingowe to w znacznej większość sprzęt pochodzący z tzw. linii biznesowych. Co to właściwie znaczy? Mowa o komputerach stworzonych do profesjonalnych zastosowań, ale też o urządzeniach mających pełnić funkcje reprezentacyjne. Dzięki temu zyskujemy laptopa o wysokiej wydajności z topowymi podzespołami, które jeszcze przez bardzo długi czas będą wystarczające do sprawnej pracy. Kolejna rzecz to wykonanie komputera. Najczęściej urządzenia z linii biznesowych prezentują się stylowo i śmiało mogą być zabierane na wszelkiego rodzaju konferencje, czy spotkania biznesowe. Użyte do ich produkcji materiały często cechuje podwyższona wytrzymałość.

Konkurencyjne ceny laptopów poleasingowych

Nie da się ukryć, że jedną z największych zalet urządzeń poleasingowych jest ich cena. Za nowe laptopy tej klasy będziemy zmuszeni zapłacić znacznie więcej, co może stanowić nie lada problem. Warto więc zapoznać się z dostępną ofertą komputerów poleasingowych i właśnie z niej wybrać wydajny sprzęt. Różnicę w cenie odczują zwłaszcza przedsiębiorstwa planujące zakup większej liczby komputerów. Może się wówczas okazać, że sprzęt używany to gwarancja ogromnych oszczędności.

Gdzie kupić laptopy poleasingowe?

Cóż, najlepiej podjąć współpracę z firmami cieszącymi się dobrą opinią oraz zapewniającymi wsparcie na każdym etapie — od wyboru, aż po serwis. To właściwie jedyny wyznacznik, który przed zakupem ma znaczenie.

Jeśli więc planujesz zakup laptopa poleasingowego — sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Pamiętaj też, że w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Do przeczytania!

Dawajcie znać co tam macie ciekawego w ofercie!