RANKING LAPTOPÓW POLEASINGOWYCH 2018 –
TOP 5

Poleasingowe laptopy coraz częściej wzbudzają zaufanie w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych. W czym tkwi ich fenomen? Odpowiedź jest prosta aczkolwiek nie koniecznie oczywista dla osób nie znających produktów z tego segmentu sprzętu IT. Laptopy poleasingowe HP to biznesowe serie renomowanych producentów takich jak: HP, DELL, Lenovo. Serie biznesowe wymienionych producentów to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów o ponadczasowym designie, które mają służyć niezawodnie przede wszystkim w korporacjach podczas trwania świadectwa leasingowego (najczęściej 3 lata). Ranking laptopów przygotowany przez nas powstał, aby pomóc Państwu odnaleźć się w świecie poleasingowego sprzętu IT.

Dlaczego użyłem określenia, że te biznesowe laptopy głównie przeznaczone są dla użytkowników korporacyjnych? W zależności od konfiguracji takie produkty możemy znaleźć w przedziale cenowym ok. 7000 zł. Kogo miałoby być stać na nowe laptopy w tej kwocie jak nie duże koncerny motoryzacyjne i farmaceutyczne, dla których jest to wygodny model biznesowy z uwagi na stałe koszty miesięczne i napływ nowości technologicznych średnio co 3 lata. Ranking laptopów poleasingowych 2018 zawiera TOP 5 produktów o największej popularności w naszym sklepie – laptopy poleasingowe Poznań ze złączem stacji dokującej i matowej matrycy.

W walce o miano najlepszego laptopa poleasingowego w kategorii laptopów 14 cali wzięły udział (kolejność na ten moment przypadkowa):

  1. HP Elitebook 840 G1
  2. DELL Latitude e7440
  3. DELL Latitude e5440
  4. Lenovo ThinkPad T440
  5. HP EliteBook Folio 9470m

Najbardziej popularna konfiguracja laptopów w roku 2018 w naszym sklepie to:

  • 8GB pamięci operacyjnej RAM
  • Dysk SSD o pojemności 240 GB
  • Procesory Intel i5 4-generacji
  • Standardowa gwarancja 6 miesięcy

W związku z tym wszystkie jednostki biorące udział w naszym rankingu laptopów używanych są polecane właśnie w tej konfiguracji. Konfiguracja ta zapewnia odpowiednią jakość pracy w biurze jak i do codziennego użytku.

Co brałem pod uwagę przy budowie rankingu?

Bezawaryjność
Nikt nie lubi serwisować sprzętu
Rozdzielczość matrycy
Sprawa ważna ale nie najważniejsza
Jakość wykonania
Dotyk, wzrok jest ważnym zmysłem człowieka
Łatwość rozbudowy/modyfikacji
Z biegiem czasu konieczne będzie podkręcenie laptopa
Cena
Poleasingowy lepszy niż nowy w danej cenie

MIEJSCE 5.