Komputer poleasingowy HP do gier

Wydawać by się mogło, że stacjonarne komputery odchodzą już w zapomnienie i są zastępowane przez laptopy. Okazuje się jednak, że komputery do gier nadal są bardzo popularne i często wybierane przez zapalonych graczy. Uważają oni, że taki sprzęt jest znacznie lepszy, bardziej wartościowy, a przede wszystkim daje większe możliwości podczas prowadzonej rozgrywki. Prawidłowo dobrany komputer do gier będzie w stanie spełnić wszystkie oczekiwania gracza i zapewni mu przyjemność z rozrywki.

komputery poleasingowe poznań

PC HP Workstation Z420 E5-1650v2 16GB 1TB Quadro K2000 W7P – komputer, który skradnie serce każdego gracza

komputery poleasingowe poznań głogowska

Każdy gracz, szczególnie ten profesjonalny, chce mieć w swoim posiadaniu niezawodny sprzęt, z którego będzie mógł korzystać każdego dnia, bez wyjątku. Oszczędny i łatwy w zarządzaniu HP Workstation Z420 jest urzeczywistnieniem marzeń wielu graczy. Oczywiście, nie jest to komputer jedynie do gier. Można na nim również tworzyć wysokiej jakości grafikę, ponieważ posiada on kartę graficzną GeForce GTX 1050 TI 4GB. Komputer obsługuje popularny program dla grafików, czyli CAD. Jeżeli szukasz dobrego komputera do gier, jak i grafiki, to ten model jest najlepszym wyborem. Sprawdzi się świetnie zarówno w domu, jak i w biurze. Pójdą na nim wszystkie gry na komputer.

GeForce GTX 1050 TI 4GB – budżetowa karta graficzna

Niedroga i energooszczędna karta graficzna, jaką jest GeForce GTX 1050 TI 4GB, sprawi, że każda gra online będzie mogła zostać odtworzona na Twoim komputerze. Zastosowano w niej najnowsze technologie, które sprawiają, że dostosowuje się do potrzeb graczy, a gra komputerowe online ma zagwarantowaną świetną grafikę. Mają ją m.in. komputery poleasinowe Poznań DELL Precision T3610 oraz DELL Precision T1650.