Dotykowy 22 calowy monitor

Do sprzedaży właśnie trafia nowość od Philips’a; PHILIPS 222B9T. Ten dotykowy monitor opisywany jako urządzenie wszechstronne- które znajdzie swoje zastosowanie, zarówno w domu jak i specjalistycznym biurze.

Monitor o matowej matrycy TN, przekątnej 22cali oferuje nam jakość FullHD. Wprowadzono szereg funkcji poprawiających ergonomie monitora. Stopka w kształcie litery Z umożliwia nam komfortowe dostosowanie pozycji monitora, poprzez jego przekręcanie i pochylanie. W 22 calowym ekranie wprowadzono funkcje. które mają zapewnić komfort naszym oczom- funkcja redukcji światła niebieskiego, a także ograniczenie migotania.

Źródło; philips

W monitorze wbudowane są 2 głośniki o mocy 2W, posiada duży kąt widzenia, złącza DisplayPort, HDMI, DVI-D, VGA, USB 3.1 oraz minijack. Monitor jest odporny na zabrudzenia i pył

Jednak żadna z wyżej wymienionych funkcji nie przyczynia się do wyjątkowości tego sprzętu. Swoją wyjątkowość zawdzięcza dotykowemu ekranowi z 10 punktami dotyku, które umożliwiają naprawdę komfortową i wygodną obsługę komputera. Jest to jeden z pierwszych dotykowych monitorów o tak dużej przekątnej Jak przyznaje Philips, monitor widzi najchętniej w zastosowaniu profesjonalnym; w sklepach czy punktach informacyjnych.

W Polsce jego cena detaliczna będzie wynosiła około 1159zł.


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu