Ubisoft udostępnia Assasin’s Creed Unity za darmo

W związku ze świętami i dużą ilością wolnego czasu, warto wspomnieć o możliwości pobrania AC Unity w wersji na PC całkowicie za darmo. Jednak nie jest to bezcelowy zabieg – producent w ten sposób chciał zwrócić uwagę na pożar katedry Notre-Dame i zachęcić jak najwięcej osób do jakiegokolwiek wsparcia. Dodatkowo Ubisoft przekazał 500 tysięcy euro na odbudowę katedry.

Źródło; Twitter

Ubisoft dopiął swego i na pewno nagłośnił sprawę, zainteresowanie darmową grą jest tak duże, że doszło do przeciążeń serwerów. W związku z przeciążeniem Ubisoft musiał je wyłączyć, w celu zwiększenia ich pojemności. Problem nie był na tyle poważny, by w jakikolwiek sposób przeszkodzić internautom w pozyskiwaniu gry. Sprawę szybko rozwiązano i w tym momencie wszystko działa jak należy. 

Do 25 kwietnia godziny 9.00 naszego czasu każdy będzie mógł bezpłatnie dostać swój egzemplarz AC; Unity.  Tak więc każdy bez wyjątku będzie mógł na swoim monitorze zobaczyć dawny Paryż i wspomnianą wcześniej katedrę. Z tego  miejsca chciałbym wszystkim życzyć udanej rozgrywki, a przede wszystkim zdrowych, pogodnych, spędzonych z bliskimi, Wesołych Świąt


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu