Chiński smartfon z pojemną baterią

W połowie przyszłego miesiąca w Polsce ukaże się smartfon chińskiego producenta XIAOMI REDMI 8, smartfon ukaże się w dwóch wariantach.

Redmi 8 to smartfon ze średniej półki w cenie poniżej tysiąca złotych. Najmocniejszą cechą Redmi 8 ma być jego bateria.  Xiaomi Redmi 8 ukaże się w dwóch wariantach, w tym samym czasie na rynku ukaże się również ekonomiczna wersja tego smartwona Xiaomi Redmi 8A. Specyfikacje smartfona we wszystkich wariantach są zadowalające – choć na rynku smartfonów do 1000 złotych znajdzie się sporo ciekawszych propozycji. 

W wersji za 599 złotych otrzymamy 3GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, w drugiej droższej wersji kosztującej 699 złotych znajdzie się 4GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. W obydwu wariantach znajduje się wejście USB Typu C, bateria o pojemności 5000 mAh i ekran o rozdzielczości HD+. Zastosowano w nich również czytnik linii papilarnych, dwa aparaty – przedni 8Mpix i główny z podwójnym obiektywem 12Mpix. Xiaomi Redmi 8A to nieco tańszy i słabszy model – jego cena to 539 złotych, a w środku znajdzie się 2GB RAM i 32GB pamięci wewnętrznej.


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu