Współczesna technologia zaprezentowała nam wiele aplikacji na urządzenia elektroniczne, w tym iOS. Jakie z nich najlepiej trzymać na iPadzie? Które przydadzą się najmocniej? Sprawdzamy!

Poniżej prezentujemy listę pięciu aplikacji, które warto zainstalować na urządzeniu od Apple. Jednak ich przydatność niekiedy będzie szersza niż iPad i z powodzeniem sprawdzą się, np. w iPhonie.

Oczywiście, nasza lista jest subiektywna i może nie trafić do Twoich potrzeb. Staraliśmy się jednak dobrać propozycje tak, aby jak najlepiej pokazać możliwości iPada.

  1. Afterlight – aplikacja do przerabiania i modyfikowania zdjęć zrobionych za pomocą iPadów. Jest płatna, ale jej koszt jest dużo niższy niż ogromne możliwości jakie posiada. To program dla profesjonalistów i amatorów.
  2. Autodesk – warto wykorzystywać tablet jako sposób na ręczne pisanie. Ta aplikacja to również świetny szkicownik.
  3. Kindle – aplikacja, która zastępuje czytnik ebooków. Dzięki temu urządzenie od Apple stanie się przydatnym i neutralnym dla oczu urządzeniem do czytania książek w wersji elektronicznej.
  4. Feedly – jeżeli jesteś fanem informacji, to ta aplikacja pozwoli je uporządkować i pokazać najważniejsze newsy z popularnych stron na świecie i w kraju.
  5. Pakiet Office – co ciekawe, pakiet ten w podstawowej wersji jest darmowy dla użytkowników iPadów. Dzięki temu możemy tworzyć prezentacje, arkusze kalkulacyjne lub prezentacje w dowolnej formie.

To tylko część aplikacji, które warte są instalacji na urządzeniu jakim jest iPad. Radzimy przeszukać również bazę gier, która zapewni godziny darmowej rozrywki. Warto wszechstronnie wykorzystywać możliwości produktu firmy Apple – zarówno do pracy, jak i dla przyjemności.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o urządzeniach Apple zobacz stronę https://www.macforce.pl/. Z kolei dla osób, które posiadają komputery Apple wymagające czyszczenia można sprawdzić stronę https://macforce.pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/czyszczenie-komputera.

Artykuł zewnętrzny