Nowe rozwiązanie w ASUS ZenBook Pro Duo

Dziś rozpoczęła się sprzedaż najnowszego laptopa marki ASUS. Jest to zdecydowanie innowacyjny produkt, zastosowano w nim najnowsze rozwiązanie ScreenPad Plus. Dodatkowo wgrane ScreenExpert zapewnia szereg aplikacji i programów, które pozwolą nam w pełni korzystać z najnowszej funkcji.

https://youtu.be/kTl0MSlppPI

W ZenBooku zastosowano dotykowy ekran OLED 4K UHD (3840×2160), dodatkowy ekran ScreenPad plus, również o rozdzielczości 4K. Asus Numberpad to touchpad o podwójnej funkcjonalności – TouchPada i Numpada. Zastosowany dodatkowy Asus Nanoedge to ekran znajdujący się nad klawiaturą, zastosowano w nim wyjątkowo smukłe ramki, aby zapewnić jak największe pole do pracy. W dodatkowym ekranie zastosowano proporcje 32:9. Można na nim rysować, wyświetlać ekran wyboru aplikacji, lub samemu skonfigurować jego zastosowanie dzięki oprogramowaniu ScreenExpert.

Poza nowymi rozwiązaniami laptop cechuje się również wysoką wydajnością, ze względu na podzespoły jakie się w nim znalazły. W środku znajdziemy procesor intel Core i9 dziewiątej generacji z Turbo Boostem 5GHz. Potęzny procesor wspiera 32 GB RAM, karta graficzna RTX 2060 wspierająca raytracing. Dysk PCIE 3.0 x4 o pojemności do 1TB zapewni wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie danych i ich transfery. Dodatkowo sporo złączy.

Sprzęt idealny praktycznie dla każdego, choć zdecydowanie najwięcej korzyści przyniesie grafikom.


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu