Microsoft wraca na rynek smartfonów z ciekawym telefonem

Ich ostatnie przygody ze sprzedażą telefonów nie kończyły się najlepiej. Jednak producent postanawia wypuścić na rynek swój najnowszy produkt – Surface Duo, czyli smartfon z dwoma ekranami. Do premiery jeszcze sporo czasu.

Microsoft w najnowszym smartfonie zrezygnować z tego, co było uznawane za największą wadę telefonu – ze swojego systemu operacyjnego. W Surface DUO zainstalowany będzie nie Windows, a najnowszy i całkowicie odblokowany Android. Urządzenie będzie wyposażone w dwa 5,6 calowe ekrany dotykowe. W środku najprawdopodobniej znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 855. Jest to jedynie prototyp urządzenia i do oficjalnego ogłoszenia wiele może się zmienić. Zwłaszcza jeżeli chodzi o funkcjonalność – producent zapewnia, że nawiąże współpracę z deweloperami, którzy zaprojektują programy i aplikacje w pełni wykorzystujące pełen potencjał dwóch ekranów w telefonie. Microsoft szacuje, że Surface Duo w sklepach pojawi się w okresie przedświątecznym w 2020 roku. 

Ciekawe ile czasu wytrzyma bateria tego telefonu i jaka będzie jej pojemność? Chcielibyście mieć telefon z dwoma ekranami i dlaczego?

Powiązane posty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © 2018-2021 Precio.pl. All Rights Reserved. | POLITYKA PRYWATNOŚCI | Pozycjonowanie