Polska premiera Mi A3

Mi A3 to jeden ze smartfonów, który jest uczestnikiem programu Android One. Mimo, że światowa premiera tego telefonu miała miejsce już tydzień temu, to informacje nt. dostępności w Polsce dopiero zostały upublicznione.

Telefon na polskim rynku pojawi się 2 sierpnia. Osoby, które nie śledzą zagranicznych portali, na dzisiejszej konferencji w Warszawie miały okazję dokładniej poznać ten model. Telefon jest wyposażony w 6 calowy wyświetlacz AMOLED z czujnikiem linii papilarnych. Pojemność baterii wynosi 4030mAh, a ilość pamięci RAM to 4GB. Niestety nowy model obsługuje rozdzielczoćś HD+ (nie FullHD jak w poprzednim) i pozbawiono go łączności NFC. Patrząc na specyfikacje można stwierdzić, że jest to przyzwoity telefon, w przyzwoitej cenie.

 Do sprzedaży trafią modele z 64GB pamięci i 128GB, koszt pierwszej opcji to 1099złotych, a drugiej 1199. W zamówieniu przedpremierowym otrzymamy do zestawu Xiaomi Mi Band 4, a jeżeli telefon kupimy do września otrzymamy dodatkową 6miesięczną gwarancję, która obejmuje uszkodzenia ekranu. 

 


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu