ASUS ProArt PA32UCG

Pierwszy monitor 4K z Displayportem HDR 1400. Świetna jakość obrazu i mnogość łączy, to zdecydowane plusy tego monitora.

Ten 32 calowy monitor z matrycą IPS o rozdzielczości 4K i odświeżaniu 120Hz. Brak bocznych ramek pozwoli na zbudowanie potężnej ściany z monitorów. Producent oddaje nam do dyspozycji sporo możliwości łączności. Mamy tu między innymi: DisplayPort, HDMI, wyjście Thunderbolt z USB Typu C i trzy wejścia USB 3.0. Dla osób, które nie lubią trzymać na biurku głośników, monitor posiada wbudowane własne głośniki stereo 2x3W. Jasność i kontrast mają zapewnić diody LED, których w monitorze zastosowano aż 1151. Na pełnym ekranie najwyższa jasność osiąga nawet 1600 nitów. Jakość ekranu potwierdza certyfikat VESA DisplayHDR1400.

Jest to sprzęt zdecydowanie z wyższej półki i śmiało może zawalczyć ze sławnym monitorem APPLE, którego podstawka ma być droższa, od całego ASUS ProArt PA32UCG. Niestety na jego premierę i dokładną cenę będziemy musieli poczekać prawdopodobnie jeszcze trochę, bo przewidziano ją dopiero na następny rok.


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu