Nowe akcesoria dla graczy od Trust Gaming

Trust Gaming to firma która bez wątpienia kojarzy nam się z produktami dosyć solidnymi i tanimi. Kilka dni temu miejsce miała sklepowa premiera kilku nowości, które będą mogły zagościć na naszych biurkach. Każdy sprzęt ma być ładny, tani a przede wszystkim solidny.

Trust GXT 420 Rath

Nowe Rathy to zamknięte słuchawki wokółuszne, mają zapewnić nam pełną izolacje od otoczenia i pozwolić nam w pełni skupić się na rozgrywce. Miękkie nauszniki, regulowany pałąk, chowany mikrofon i zintegrowany pilot to tylko część tego, co ma zapewnić nam maksymalny komfort użytkowania tych słuchawek. W słuchawki wbudowano 50 milimetrowe przetworniki, ich pasmo przenoszenia wynosi od 20 do 20000 HZ, czułość jest na poziomie 118 dB. Mają być idealne dla osób poszukujących dobrej jakości ze stosunkowo niską ceną.

Cena; ok. 230zł

Trust GXT 133 locx

Myszka dedykowana osobom, które nie potrzebują profesjonalnej myszki do e-sportu. Jest to bardzo prosty model, za pieniądze adekwatne do tego co oferuje. Wyposażona jest w 6 przycisków, a czułość wynosi od 800 do 4000 DPI. Charakterystycznym elementem myszki jest siatkowany wzór, który mieni się na kolor adekwatny do ustawień rozdzielczości – szczerze nie wiem co to znaczy, ale może być fajne.

Cena; ok. 60zł

Trust GXT 165 Celox

Myszka dedykowana tym, którzy szukają sprzętu do bardziej profesjonalnego zastosowania. Szczur oferuje nam 8 programowalnych przycisków, sensor z możliwością regulowania od 200 do 10000 DPI, a także pozwala nam regulować swoją wagę o 16g. Myszka zasługuje na pochwałe przede wszystkim za swoją budowę, oraz ładnie mieniącą się ledową ozdóbkę.

Cena; ok. 130zł


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu