The Sims 4 od EA za darmo! To nie prima aprilis

EA od lat słynie z tego, że lubi pieniądze i lubi dostawać je na każdym kroku. To może ździwić wielu graczy, ale EA postanowiło dać podstawową wersje The Sims 4 za darmo i to na stałe! Taka niepowtarzalna oferta zgarnięcia 4 odsłona z kultowej serii symulatora życia, będzie trwała do 28 maja.

The Sims 4 zadebiutowało w sklepach w 2014 roku jako 4 część serii symulatora życia. W grze tworzymy własnego Sima, lub całą rodzine i skutecznie dążymy do stania się bogatymi i szczęśliwymi osobnikami. Zaspokajamy podstawowe potrzeby naszych wirtualnych przyjaciół, chodzimy do pracy, czy prowadzimy życie towarzyskie. Każda postać ma indywidualny charakter, który sami kreujemy za pomocą dostępnych w kreatorze cech Sima.

Co ma na celu to działanie ze strony Electronic Arts? Czy firma ma nadzieje spowrotem wkupić się w łaski odbiorców, a może chce w ten sposób zachęcić do zakupienia DLC, po ograniu podstawowej wersji gry? A może EA zmienia polityke i ma zamiar stać się bardziej przyjazna dla portfeli graczy?


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu