Zortax M300 Dual

Zortax – polska firma pochodząca z Olsztyna prezentuje nam ulepszoną wersje swojej poprzedniej drukarki M300. M300 Dual jest ciut mniejsza od poprzedniczki, choć nadal przeznaczona do większych projektów, które rozmiarowo przypominają kaski motocyklowe lub piłki do koszykówki

Żródło: 3dprintingindustry

M300 Dual wypozażona zostanie w ekstruder z podwójnym hotendem i dwoma nozzlami – to wszystko pozwoli nam na prace z dwoma materiałami, co będzie skutkowało możliwością stworzenia bardziej skomplikowanych konstrukcji. Podwójny M300 zaoferuje nam również system podtrzymywania energii w trakcie awarii –  Blackout Response System.

Dla osób lubiących oglądać prace drukarki, do rąk trafia zintegrowana kamera, pozwalająca na żywo oglądać przebieg pracy naszej drukarki w kolorowym dotykowym ekranie z zintegrowanym interfejsem.

W drukarce znajdziemy wejścia USB, Ethernet oraz moduł Wi-Fi. Obsłuży wiele rozszerzeń plików m.in; .stl .3mf .dxf oraz wiele innych.

Cena sugerowana wynosi 399 euro, czyli około 1700 złotych. Planowana premiera zaplanowana jest na przełom drugiego i trzeciego kwartału bieżącego roku.


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu