Nowa wersja pancernego laptopa

Odnowiona wersja prawie legendarnego już toughbooka. Odnowienie serii do zadań specjalnych, na pewno spodoba się mechanikom, czy osobom pracującym na budowach.

Seria toughbook obejmuje również tablety i telefony, jednak bez wątpienia najpopularniejsze są laptopy. Na konferencji w Londynie poznaliśmy dokładne specyfikacje nowego pancernika, co więc kryje się w tym czołgu?

W związku z tym, że jest to laptop biznesowo-specjalny, to nie znajdziemy w nim podzespołów umożliwiających grę w najnowsze gry. Jednak jego parametry zdecydowanie zadowolą osoby, które pracują w ekstremalnych warunkach i nie potrzebują sprzętu do skomplikowanych działań. Na pokładzie czołgu znajdziemy Intel Core i5-8365U vPRO, od 8 do 64 GB pamięci RAM, 256GB SSD i zintegrowany układ graficzny Intel UHD 620. Ekran działa w rozdzielczości HD, można obsługiwać go dotykowo. Laptop posiada pyło i wodoodporność, wytrzyma również upadek z około metra. Wszystko to jest potwierdzone certyfikatem IP53. To co zdecydowanie spodoba się użytkownikom nowego Panasonica, to jego konstrukcja modułowa. Oznacza to, że wedle uznania będziemy mogli dokładać do niego różne podzespoły, zwiększając jego wydajność. Dzięki modułowości laptopa, będziemy mogli wydłużyć czas jego pracy z domyślnych 20 godzin, do 40 godzin dokładając dodatkową baterie. Do laptopa możemy dołożyć baterie, dysk SSD, czytnik palców, czy wymienić DVD na kartę graficzną.

 


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu