Lenovo Ideapad C340

W zalewie premier gier i gadżetów, znalazło się również miejsce na premiere, niedrogiego laptopa od Lenovo. Produkt skierowany do niewymagających użytkowników.

Choć nowy produkt nie zwali nikogo z nóg jakością, na pewno zadowoli domowych użytkowników, bo poza dizajnem, oferuje też kilka ciekawych rozwiązań.

Nowy model to 14 calowa konstrukcja z obracanym ekranem. Zastosowano tutaj dotykową ekran IPS, o rozdzielczości FullHD. Na pokładzie znajdziemy AMD Athlon 300U z układem graficznym Vega 3. Do sprzedaży trafią wersje z 4 i 8 GB RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 128-480GB. Niestety zdecydowanym minusem tego urządzenia jest to, że działa na systemie Windows 10 S, co oznacza, że nie uruchomimy na nim programów spoza sklepu Microsoftu. W całym laptopie nie znajdziemy nic nadzwyczajnego, jeżeli chodzi o gniazda. Mamy tutaj standardowe 2x USB 3.0, jedno typu C, złącze kart pamięci, wyjście HDMI i złącze audio. Bateria laptopa ma być na poziomie zadowalającym większość użytkowników – jak twierdzi producent – na jednym ładowaniu wytrzyma nawet 8 godzin. 

Cena podstawowej wersji tego urządzenia wyniesie około 1699 złotych, a do sprzedaży trafi w przeciągu kilkunastu dni.


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu