Marshall prezentuje swoje nowe dzieci

Dziś odejdziemy od komputerów – mamy rarytas dla audiomaniaków. Marshall pokazuje nam swoje najnowsze twory – serie głośników bluetooth. Jak zwykle producent nie zawodzi, a jego twory wyglądają jak zwykle – świetnie i oldschoolowo.

Źródło: B&H

Od lat Marshall jest nazywany przez pewne środowiska pionierem sprzętu audio, zwłaszcza wzmacniaczy. Jednak w ostatnich latach pokazał, że nie interesuje go ten sektor, a przejmie również rynek głośników bluetooth. Stety lub nie, trzeba przyznać, że głośniki bluetooth od nich są równie świetne co jego twory z poprzednich dekad – do których wraca nowymi produktami. Nowe głośniki przypominają do złudzenia piecyki gitarowe – co będzie zdecydowanie pięknym elementem wystroju naszego pokoju. W ofercie Marshalla pojawią się trzy modele; Stockwell II, Tufton i Kilburn III.

Wszystkie głośniki są wyposażone w moduł bluetooth 5.0, wejścia minijack oraz wydajną baterie pozwalającą na 20 godzin słuchania. Posiadają certyfikaty wodoodporności IPX2, a Tufton IPX4.

Największy model – Kilburn III posiada pokrętła regulacji głośności oraz tonów, jednak jest też najmniej mobilny, raczej posłuży jako sprzęt domowy niż przenośny głośnik.

Choć data premiery nie jest nam znana, to ceny kształtują się następująco; Stockwell II (ok. 1100zł) Tufton (ok. 1700zł) Kilburn III (ok. 1300zł)

 


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu