Nowa wersja Nintendo Switch coraz bliżej

W ostatnich dniach firma Nintendo zapowiedziała nową wersje Nintendo Switch, tym razem w wersji Lite. Kilka dni temu premiera miała się rzekomo odbyć jesienią. Najnowsze informacje donoszą, że na nowego Switcha będziemy musieli poczekać prawdopodobnie tylko do czerwca.

Tym razem producent chce trafić w szersze grono odbiorców – dlatego bardzo możliwe, że doczekamy się dwóch wersji cenowych tego sprzętu do gier. Jedna z nich, czyli ta tańsza jest już przesądzona Nintendo Switch Lite może zadebiutować w naszych sklepach już na początku lata. Jednak na temat droższej wersji nie padły żadne konkrety, po sieci krążą nawet plotki, że jego plany zostały porzucone.

Jednak wydaje się, że to właśnie cena i mobilność ma być głównymi atutami tego sprzętu, jak wiemy Nintendo raczej nie zawodzi nas swoimi produktami i miejmy nadzieje, że w tej tańszej wersji tego nie zrobi. Być może warto się wstrzymać przed zakupem zwykłego Switcha i poczekać na wersję lajt, być może okaże się równie dobra, a do tego tania. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać konkretów dotyczących obydwu wersji. Ja jako gracz czekam z niecierpliwością i na pewno jeszcze do tego tematu wrócę.


Zapoznaj się z naszą ofertą