Nowe modele ThinkPad’a

W oceanie premier akcesoriów i podzespołów, przychodzi na coś co Precio lubi najbardziej – laptopy biznesowe. Wyczekaliśmy w końcu nowych ThinkPad’ów i to aż 3 modeli.  Jeden z nich – T495s będzie wyjątkowo kompaktowy a jego waga wyniesie 1,35kg.

Źródło: HotHardware

Do wiadomości publicznej producent poinformował o premierze trzech nowych modeli topowej serii laptopów biznesowych – ThinkPad’ów. W nowych laptopach znajdziemy nowe procesory AMD Ryzen Pro.

Nowe biznesówki od Lenovo dostaniemy z matrycą FullHD IPS, z ewentualną obsługą dotyku. W x395 będzie to ekran 13,3 cala, a w T495 i T495s będzie to 14 calówka. Pamięć Ram DDR4 w jaką będzie wyposażony laptop to do 16 GB dla modeli T495s i x395, oraz do 32GB w T495. W laptopach będziemy mogli pomieścić do 1TB danych na dysku SSD. Producent oddaje nam do dyspozycji wszystkie standardowe wejścia tj. USB 3.0, USB 3.1, USB typ C, złącze audio i wyjście HDMI 2.0. W środku zamontowano moduł bluetooth 5.0 model LTE CAT9, oraz moduł Wifi 802. Wszystkie zostaną uzbrojone w mocne baterie wytrzymujące od 14 do 16 godzin pracy. O bezpieczeństwo naszego sprzętu zadba umieszczony obok touchpada czytnik linii papilarnych, ekran zostanie zabezpieczony przed zniszczeniem specjalną powłoką. Dla osób bojących się podglądania przez hakerów, laptop oferuje specjalną zasłone kamery – ThinkShutter.

Premiera laptopów planowana jest na czerwiec tego roku, a ich ceny zaczyną się od około 3400 złotych (1089$).


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu