Canon IVY REC – mikro kamera

Canon IVY REC to mikro kamera, którą bez problemu zawiesimy sobie na palcu. Czy to będzie dobry następca, lub konkurencja dla kamery akcji GoPro?

Canon wchodzi na rynek ludzi aktywnych i żądnych wrażeń, wychodzi naprzeciw ich potrzebom i wypuszcza na rynek swoją mikro-kamere IVY REC. Kamerę pozbawiono dodatków i zbędnych funkcji, które mogłyby pomóc uszkodzeniom urządzenia. Surowa konstrukcja, która wytrzyma upadek nawet z 2 metrów, wytrzyma nawet 30 minut pod wodą na głębokości 2 metrów,  oraz jest odporna na zabrudzenia. Kamere pozbawiono wyświetlacza, w którym oglądniemy nasze nagrania – będziemy musieli to zrobić poprzez komputer przez USB 2.0 , lub zdalnie dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi i bluetooth. Poza zawieszeniem na palcu, smyczy lub innej rzeczy, kamera została wyposażona w gwint statywowy, dzięki któremu urządzenie z powodzeniem zagości na kasku rowerzysty, lub innego hardkorowca. 

Kamera nagrywa w jakości FullHD z 60 klatkami. Poza tym posiada wystarczającą baterie, aby nagrać ciekawy dynamiczny materiał – akumlator wytrzyma około 1000 zdjęć, lub 60 minut nagrań. Czas ładowania to około 3 godzin. Canon posiada wbudowaną karte microSD o pojemności 256GB)

Cena Canon IVY REC to 130 dolarów, na ten moment nie ma informacji o cenie i dostępności w naszym kraju.


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu