Szwedzki MediaMarkt zna już cene PS5?

Niestety nie znamy żadnych szczegółów na temat nowej konsoli od Sony. Jedyne co wiemy, to że prace nad nią trwają, a premiera najprawdopodobniej odbędzie się w 2020 roku. Jednak w sieci pojawiła się już sugerowana cena, która nie wyciekła od producenta.

Mimo braku konkretnych danych, to w sieci już pojawiły się testy wydajnościowe, które robią wrażenie. Do tej pory nie było konkretnych danych co do daty premiery i ceny. Nie przeszkodziło to jednak szwedzkiemu MediaMarktowi na wstawienie oferty, a cena… 9999 koron szwedzkich, czyli na nasze to ok. 4000 złotych. Prawdopodobnie jest to domyślna cena w systemie, której ktoś zapomniał zmienić, jednak gdyby okazało się to prawdą, to Sony mogłoby sporo stracić zwłaszcza na Polskim rynku. Jednak po kilkunastu godzinach od pojawienia się oferty, produkt całkowice zniknął z sieci, można więc się domyślać, że była to pomyłka, a przynajmniej mieć taką nadzieje. 

Jak myślicie ile będzie kosztowała, lub ile powinna kosztować najnowsza konsola od Sony? Czy wpadka MediaMarktu może okazać się prawdą?


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu