HP odświeża laptopy dla graczy Omen 15 i 17

Choć niedawno w sprzedaży znalazła się już jedna bardzo mocna pozycja dla graczy od HP – to producent nie zwalnia tempa i ujawnia odświeżone wersje HP Omen 15 i 17

Źródło: hp.store

Nowe wersje tych modeli mają cechować się przede wszystkim lepszym chłodzeniem oraz efektywnością pracy. W ofercie znajdziemy konstrukcje 15 i 17 calowe, oferujące jakość 1080p z różną częstotliwością odświeżania, znajdziemy również modele z 4K 60Hz. W nowych Omenach znajdziemy 6 lub 8 rdzeniowe procesory Intel Core 9 generacji, do 32 GB RAM DDR4, no i jak na laptop gamingowy przystało – dedykowaną karte graficzną Nvidia GeForce RTX 2080. Do dyspozycji dostaniemy Omen Command Center – umożliwiający wybór trybów w jakich pracuje laptop, każdy tryb będzie oferował inną prace wentylatorów i wpływał na wydajność podzespołów. Budowa laptopa została skonstruowana tak, aby zapewnić jak najlepsze chłodzenie. 

Na premiere tych gamingowc’ów będziemy musieli poczekać jeszcze do lipca, a ich ceny wyniosą ok. 5580 złotych (1299€) dla Omena 15 oraz ok. 6000 złotych (1399€). Jak widać ceny sprzętów gamingowych ciągle idą w góre, jak myślicie, na jakim etapie się zatrzymają?


Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu