Cyberpunk w gamingowej chmurze Googla

Gamescom 2019 dał nadzieje posiadaczom słabszych komputerów na odpalenie Cyberpunka. Gra CD PROJEKT RED oficjalnie zapowiedziana na Google Stadia.

W związku z tym, że na tytuł CD PROJEKTU czekają miliony graczy, a jakaś część zdecydowanie zastanawia się, czy ich maszyny podołają wymaganiom tej gry. Zdecydowanie jest to dobry ruch marketingowy, bo osoby zainteresowane rozgrywką, posiadające dobre łącze i kiepski komputer, prawdopodobnie skuszą się o sprawdzenie tej możliwości.

Jakiś czas temu Google Stadia zostało opisane kilkoma cechami: bez opóźnień, 60fps i 4K, zdecydowanie zachęcają do spróbowania. W połączeniu ze znanymi i lubianymi tytułami, w tym z jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku Cyberpunkiem, Google może odnotować znaczne przychody idące z tą usługą. Ciekawe jak przyjmie to konkurencja, jak szybko Sony i Microsoft odpowiedzą na ten ruch, oraz na jakie tytuły się zdecydują.  Premiera Cyberpunka na PC, PS4, XONE odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku, informacji nt. ukazania się tytułu na Stadia niestety na ten moment nie jesteśmy w stanie znaleźć.

https://www.youtube.com/watch?v=CcsZHPdMr1M

Zapoznaj sięz ofertą naszego sklepu