Sound Blaster AE-9 i AE-7

Na 30 lecie firmy Creative, producent przygotował specjalną edycje kart dźwiękowych SoundBlaster. Podobno mają to być najmocniejsze karty na rynku. Ich przeznaczenie to przede wszystkim gry i multimedia.

Obydwa modele oferują dźwięk przestrzenny 5.1 i 7.1 z kodowaniem DDL i DTS. Urządzenie wyposażono w specjalny wzmacniacz słuchawkowy Xamp. Wzmacniacz pozwala na bezpośrednie sterowanie kanałami dźwiękowymi, bez wchodzenia w ustawienia. Zapewnia prostą, szybką i przyjemną obsługe.

AE-9 wyposażono w przetwornik ESS 9038 SABRE (129 dB DNR) i kondensatory Nichicon Fine-Gold. Dodatkowo otrzymamy przełącznik wyboru słuchawek o różnej impedancji. W panelu zastosowano Phantom +48 V z wielofunkcyjnym portem mikrofonowym. Karta będzie obsługiwała technologie CleanLine, która wycisza zakłócenia mikrofonu. 

AE-7 posiada wbudowany przetwornik ESS SABER 9018 (do 127 dB DNR). Współczynnik THD wynosi 0,0001%

 

 „Filozofia Sound Blaster jest prosta, ale wymagająca – powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny firmy Creative. – Z każdym nowym produktem staramy się wprowadzić nową jakość w czterech kluczowych obszarach: technologia, wydajność, funkcja i platforma. […] Seria AE, która jest naszym największym skokiem w dziedzinie innowacji kart dźwiękowych PCI-e, a to dopiero początek”. ~Sim Wong Hoo.

Czy te karty będą tym co obiecuje Creative? Za taką cenę szczerze wątpię.

Na stronie Creative można już zamówić karty, AE-7 to koszt 949,99 złotych, a AE-9 To 1349,99 złotych. 


Zapoznaj sie z ofertą naszego sklepu